Sídlíme v Opavě,
tiskneme do celého světa. 

 

ADRESA
Tiskárna Grafico s.r.o.
U Panského mlýna 33
747 06 Opava


EMAIL
grafico@grafico.cz
kalkulace@grafico.cz

TELEFON
553 712 953, 553 719 359

FAX
553 616 727

 
 

Náš tým

 
 

Vedení společnosti

Ing. Michal Štěpánek
jednatel
M: +420 602 725 415
E: m.stepanek@grafico.cz

Mgr. Michael Kretek
výkonný ředitel
M: +420 602 777 887
E: kretek@grafico.cz

 

SEKRETARIÁT

Marie Hájovská
sekretářka, fakturace
M: +420 725 592 999
E: grafico@grafico.cz

 

KALKULACE

Lenka Uvírová
kalkulant
M: +420 725 782 975 
E: kalkulace@grafico.cz

Gabriela Nováková
kalkulant
M: +420601 578 876
E: novakova@grafico.cz

 

PREPRESS

Pavel Křížkovský
CTP
M: +420 602 791 991 
E: krizkovsky@grafico.cz

Dalibor Skála
CTP
M: +420 602 791 991
E: skala@grafico.cz

 

Obchodní oddělení

Mgr. Pavel Bárta
obchodní zástupce
M: +420 724 243 484
E: barta@grafico.cz

 

Robert Bravenec
obchodní zástupce
M: +420 602 565 254
E: bravenec@grafico.cz

 

Pavel Skácel
obchodní zástupce
M: +420 606 043 940
E: skacel@grafico.cz

 

Hana Schusterová
obchodní zástupce
M: +420 725 491 601
E: schusterova@grafico.cz

 

Aleš Bohuslav
obchodní zástupce
M: +420 775 175 230
E: bohuslav@grafico.cz

Viktor Bielaček
obchodní zástupce
M: +420 724 290 466
E: bielacek@grafico.cz

 

Bc. Tereza Sassi
obchodní zástupce pro frankofonní oblasti
M: +420 739 533 895
E: sassi@grafico.cz

 

Monika Speranzová
obchodní zástupce pro německý trh
M: +420 734 787 912
E: speranzova@grafico.cz

 

Ing. Kateřina Konečná
asistentka ob. oddělení
M: +420 774 105 809
E: konecna@grafico.cz

Roman Maschke
obchodní zástupce
M: +420 602 508 135
E: maschke@grafico.cz

 

Pavel Kašpárek
obchodní zástupce
M: +420 602 791 939
E: kasparek@grafico.cz

 

Willhelm Faika
obchodní zástupce
M: +420 602 209 930
E: faika@grafico.cz

 

Jindřich Synek
obchodní zástupce
M: +420 732 954 805
E: synek@grafico.cz

 

Pavel Starý
obchodní zástupce
M: +420 778 466 596
E: stary@grafico.cz

Petra Novobilská
asistentka ob. oddělení
M: 725 794 020
E: novobilska@grafico.cz

 

Bc. Pavla Zicháčková
asistentka ob. oddělení
M: +420 739 533 544
E: zichackova@grafico.cz

 

Ing. Petra Mikošková
asistentka ob. oddělení
M: +420 734 787 911
E: mikoskova@grafico.cz

 

Dispečink dopravy

Ing. Michaela Sedlárová
dispečer dopravy
M: +420 725 924 737
E: sedlarova@grafico.cz

Lucie Dželili
asistentka dispečera
M: +420 736 521 147
E: dzelili@grafico.cz

 

Nákup

Monika Kalousková
strategický nákupčí
M: +420 604 382 867
E: kalouskova@grafico.cz

Veronika Bachová
nákup papíru
M: +420 601 573 118
E: bachova@grafico.cz

 

EKONOMIKA

Ing. Eva Štěpánková
účetní,ekonom
M: +420 602 502418 
E: stepankova@grafico.cz

Ing. Martin Večerek
kontroler
M: +420 724 054 005
E: vecerek@grafico.cz

PhDr. Pavel Masný, MBA
asistent ek. oddělení
M: +420 723 856 854 
E: masny@grafico.cz

Martin Veverka
personalista, asistent ek. oddělení
M: +420 731 129 726 
E: m.veverka@grafico.czzamestnani@grafico.cz

 

SPRÁVA, IT

Jakub Heider
informatik
M: +420 602 791 960
E: heider@grafico.cz