tiskárna OD ROKU 1997

 

Rozumíme řeči barev.

TITULKA_WEB.gif

Dokonalé spojení.

vše, co nás definuje, určují nejnověJší technologie, lidé, kteří s nimi pracují a vášeň která nás pohání.

 
 

Vše, co děláme, má světová měřítka.

Proto u nás najdete vše od vizitky až po komplexní obaly. Od malých zadavatelů až po velké nadnárodní korporace. Od regionálních klientů až po klienty z druhého konce světa.
 

 

Tiskoviny

Tak to je přesně to, co asi očekáváte od tiskárny. Klasické papíry, mezinárodní formáty i běžné poždavky na barevnost. To ale nemusí znamenat, že se musíte spokojit s očekávanou kvalitou. Naopak i tady se dají posouvat možnosti mnohem dále než si dokážete představit, a proto jsme tady my, abychom vám ukázali, že vývoj se nikdy nezastavil.

Obaly

Není to jen pouhá ochrana výrobku. Je to i nositel marketingového sdělení či vyjádření firemní identity a proto by nemělo existovat téměř nic, v čem byste se dnes museli při výrobě obalu omezovat. Už jsme mnohokrát dokázali, že umíme vyhovět i extrémním požadavkům a speciálním přáním. Obaly jsou pro nás vždy novou výzvou a také vášeň, která nikdy nevyprchá. 

Speciální projekty

Neexistuje přesná definice, která by charakterizovala jaké jsou hranice fantazie, proto ani my neklademe žádné omezení pro jejich tvůrce. Jen fyzikální zákony mají tu výsadu určovat co je ještě možné a co už ne. Na nás už pak jenom je abychom pro vás vytvořili takové podmínky, abyste se cítili že je možné téměř vše. Vytvoříme vám takové podmínky, abyste cítili, že je možné téměř vše.

 
FRONT_4.jpg
 

Neustále objevujeme

I když se může zdát, že je v polygrafIi již dávno vše vymyšleno, tak se každý den přesvědčujeme, že je stále co objevovat, stále co vylepšovat a posouvat možnosti technologií dále.

element_5.jpg
 
 

Inovace
je naše vášeň

Pokud na světě existuje technologie či zařízení, které posune služby našim zákazníkům dopředu, můžete si být jisti, že tuto technologii už dávno máme, nebo ji společně s našimi dodavateli objevujeme.

 
element_3_maly.png
grafico_0057.jpg
 

24/7/365

Pro všechny je dnes nejdůležitější čas. My pracujeme v nepřetržitém provozu, abychom byli schopni realizovat nejkratší možné dodací lhůty. Samozřejmostí je u nás doprava po celé České republice zdarma.

 
 

Neustále rosteme

Stále rozšiřujeme naše výrobní kapacity a skladovací prostory, a to je nejlepší ukazatel toho, jak se nám daří. Nabízíme komplexní výrobní proces pod jednou střechou, což nám umožňuje zkrátit výrobní lhůty, minimalizovat kooperace a optimalizovat ceny.

 
element_4.png
grafico_0048.jpg
Pokud chcete být nenahraditelní, musíte být odlišní.
— COCO CHANEL
 

Výjimečné vztahy.

S našimi zákazníky se snažíme udržovat dlouhodobé partnerství založené na oboustranné spolupráci a vzájemné důvěře. Protože čím úspěšnější jsou naši zákazníci, tím úspěšnější jsme i my.   

 
grafico_0012.jpg