Nabídka volných pracovních míst:

Operátor výroby

Tiskárna Grafico s.r.o. hledá do své výroby schopné spolupracovníky, kteří chtějí pracovat v přátelském a otevřeném prostředí, se silným zázemím úspěšné rostoucí společnosti. Práce je vhodná i pro absolventy. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

-          manipulace s výrobky, vypisování dodacích listů apod.,

-          příprava, zpracování a kompletace zakázek,

-          evidence zakázek a skladových zásob v PC,

-          obsluha a údržba strojního zařízení tiskárny.

Nabízíme: Stabilní zaměstnání, jistotu pravidelné mzdy, prémie dle dosažených výsledků, zvýhodněné stravování v místě výkonu práce, příjemné pracovní prostředí.

Požadujeme:  Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, manuální zručnost, přesnost, pečlivost. Praxe ve výrobě vítána.

Termín nástupu: ihned, nebo dle dohody.

Kontakt: Martin Veverka, mobil: +420 731 129 726, e-mail: m.veverka@grafico.cz