Kontakt

Tiskárna Grafico s.r.o.
U Panského mlýna 33, 747 06 Opava - Kylešovice

tel.: 553 712 953 , 553 719 359
fax: 553 616 727
e-mail: grafico@grafico.cz , kalkulace@grafico.cz

Vedení společnosti:

Ing. Michal Štěpánek
jednatel
gsm: 602 725 415
e-mail: m.stepanek@grafico.cz
Mgr. Michael Kretek
výkonný ředitel
gsm: 602 777 887
e-mail: kretek@grafico.cz

Sekretariát:

Marie Hájovská
sekretářka, fakturace
gsm: 725 592 999
e-mail: grafico@grafico.cz

Kalkulace:

Lenka Uvírová
kalkulant
gsm: 725 782 975
e-mail: kalkulace@grafico.cz
Gabriela Nováková
kalkulant
gsm: 601 578 876
e-mail: novakova@grafico.cz

Obchodní oddělení:

Mgr. Pavel Bárta
obchodní zástupce
gsm: 724 243 484
e-mail: barta@grafico.cz
Roman Maschke
obchodní zástupce
gsm: 602 508 135
e-mail: maschke@grafico.cz
Robert Bravenec
obchodní zástupce
gsm: 602 565 254
e-mail: bravenec@grafico.cz
Pavel Kašpárek
obchodní zástupce
gsm: 602 791 939
e-mail: kasparek@grafico.cz
Pavel Skácel
obchodní zástupce
gsm: 606 043 940
e-mail: skacel@grafico.cz
Hana Schusterová
obchodní zástupce
gsm: 725 491 601
e-mail: schusterova@grafico.cz
Viktor Bielaček
obchodní zástupce
gsm: 724 290 466
e-mail: bielacek@grafico.cz
Willhelm Faika
obchodní zástupce
gsm: 602 209 930
e-mail: faika@grafico.cz
Jindřich Synek
obchodní zástupce
gsm: 732 954 805
e-mail: synek@grafico.cz
Petra Novobilská
asistentka ob. oddělení
gsm: 725 794 020
e-mail: novobilska@grafico.cz
Bc. Tereza Sassi
obchodní zástupce pro frankofonní oblasti
gsm: 739 533 895
e-mail: sassi@grafico.cz
Bc. Pavla Zicháčková
asistentka ob. oddělení
gsm: 739 533 544
e-mail: zichackova@grafico.cz
Ing. Petra Mikošková
asistentka ob. oddělení
gsm: 734 787 911
e-mail: mikoskova@grafico.cz

Výrobní oddělení:

Tomáš Richter
technolog
gsm: 728 948 999
e-mail: richter@grafico.cz
Radovan Filip
technolog
gsm: 721 293 677
e-mail: filip@grafico.cz
Ondřej Vilč
technolog
gsm: 730 844 247
e-mail: vilc@grafico.cz
Libor Konečný
vedoucí tisku
gsm: 606 763 878
e-mail: konecny@grafico.cz
Petr Sekeráš
vedoucí knihárny
gsm: 607 276 603
e-mail: sekeras@grafico.cz
Marek Hrubý
vedoucí výseku
gsm: 606 043 937
e-mail: hruby@grafico.cz
Marie Ripplová
asistentka výroby
gsm: 725 525 147
e-mail: vyroba@grafico.cz
Mgr. Petra Kocourková
asistentka výroby
gsm: 730 587 340
e-mail: kocourkova@grafico.cz
Táňa Pchálková
asistentka výroby, kooperace
gsm: 731 601 767
e-mail: pchalkova@grafico.cz

Nákup:

Veronika Bachová
nákup papíru
gsm: 601 573 118
e-mail: bachova@grafico.cz

Dispečink dopravy:

Ing. Michaela Sedlárová
dispečer dopravy
gsm: 725 924 737
e-mail: sedlarova@grafico.cz
Lucie Dželili
asistentka dispečera
gsm: 736 521 147
e-mail: dzelili@grafico.cz

Prepress:

Pavel Křížkovský
CTP
gsm: 602 791 991
e-mail: krizkovsky@grafico.cz
Erich Rinka
CTP
gsm: 602 791 991
e-mail: rinka@grafico.cz
Radan Mališka
DTP
gsm: 604 585 081
e-mail: maliska@grafico.cz
David Petr
DTP
gsm: 602 791 991
e-mail: petr@grafico.cz
Jakub Střižík
konstrukce, plotr
gsm: 730 854 429
e-mail: konstrukce@grafico.cz
Martina Pavlíková
konstrukce, plotr
gsm: 730 574 962
e-mail: konstrukce@grafico.cz

Správa, IT:

Jakub Heider
informatik
gsm: 602 791 960
e-mail: heider@grafico.cz

Ekonomika:

Ing. Eva Štěpánková
účetní,ekonom
gsm: 602502418
e-mail: stepankova@grafico.cz
Ing. Martin Večerek
kontroler
gsm: 724 054 005
e-mail: vecerek@grafico.cz
PhDr. Pavel Masný, MBA
asistent ek. oddělení
gsm: 723 856 854
e-mail: masny@grafico.cz
Lukáš Ulrich
personalista, asistent ek. oddělení
gsm: 731 129 726
e-mail: ulrich@grafico.cz, zamestnani@grafico.cz

Mapa

Pro podrobnější informace o umístění Tiskárny Grafico v Opavě se podívejte na mapy.cz

mapa

  Kolektiv Tiskárny Grafico s.r.o. v roce 2009